Jakość Powietrza Lębork

Witaj w naszym raporcie dotyczącym jakości powietrza w Lęborku! Tutaj znajdziesz informacje na temat aktualnego stanu zanieczyszczenia powietrza w czasie rzeczywistym. Dzięki tym danym będziesz mógł śledzić stężenie pyłów PM2,5, PM10 oraz gazów NO2, SO2.

Ponadto, w raporcie znajdziesz prognozy dotyczące zanieczyszczenia powietrza w miejscowości Lębork, które pomogą Ci zaplanować swoje aktywności na każdy dzień. Nie tylko to! Nasz raport zawiera także dane historyczne, które pozwolą Ci prześledzić zmiany jakości powietrza w przeszłości.

Nasze raporty są aktualizowane na żywo, co oznacza, że dostaniesz najświeższe informacje dotyczące stanu powietrza. To ważne, aby móc odpowiednio chronić zdrowie swoje i swoich bliskich. Zachęcamy Cię do zapoznania się z naszym interaktywnym raportem poniżej - znajdziesz w nim jeszcze więcej cennych informacji!


Stan Jakości Powietrza w Lęborku dzisiaj

Dzisiejsze pomiary jakości powietrza w Lęborku nie wykazują negatywnego wpływu zanieczyszczeń na zdrowie. Stacje monitorujące odnotowują niskie stężenie pyłów i tlenku węgla, co świadczy o dobrej jakości powietrza.

Smog Lębork (25.04.2024) - zalecenia

Dziś w Lęborku możesz cieszyć się czystym powietrzem. Zachęcamy do aktywności fizycznej na zewnątrz - joga, tai chi czy po prostu relaksująca medytacja. Wykorzystaj ten czas na wyciszenie i odnowę biologiczną na świeżym powietrzu.